subsite_banner

English (United Kingdom)Polish (Poland)
YOUAH start »
  • nowy slajd
  • nowy slajd 4
  • nowy slajd 5
FIRMA CONDIX

Firma CONDIX funkcjonuje na rynku budowlanym od 1991 roku.

Podstawowym kierunkiem rozwoju firmy jest działalnośc budowlana w segmencie budownictwa przemysłowego przy wykorzystaniu

własnych rozwiazań projektowych i wykonawczych. W ramach przedsiębiorstwa funkcjonuje także Zakład Produkcyjny Lekkich Konstrukcji Stalowych i Aluminiowych . Dysponujemy własną wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i budowlaną zatrudnioną na budowach, w biurze projektowym i w Zakładzie Produkcyjnym.

Wieloletnie doświadczenia i współpraca ze znanymi Inwestorami z wielu krajów pozwala nam podejmować się w sposób kompleksowy, najpoważniejszych i najtrudniejszych zadań inżynierskich. Optymalizacja rozwiązań technicznych i ekonomicznych już na etapie projektu, własne innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne jak również spore możliwości organizacyjno-sprzętowe i warsztatowe a nade wszystko stała kadra to podstawowe atuty firmy pozwalające prowadzić sprawnie i szybko skomplikowane wielobranżowe przedsięwzięcia budowlane.

Potwierdzone to zostało wdrożeniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normami ISO  jak również zdobytymi certyfikatami.