Aktualne Projekty

O Nas

Firma CONDIX funkcjonuje na rynku budowlanym od 1991 roku.

Podstawowym kierunkiem rozwoju firmy jest działalnośc budowlana w segmencie budownictwa przemysłowego przy wykorzystaniu własnych rozwiazań projektowych i wykonawczych.

Czytaj dalej

Usługi Konstrukcyjne i Projektowe

Podstawowa działalność Przedsiębiorstwa związana jest z realizacją obiektów budowlanych dla różnych branż przemysłowych.

Firma zdobyła szerokie doświadczenia w realizacji zadań zarówno inwestycyjnych jak i modernizacyjnych dla cukrownictwa, papiernictwa (m. in. fabryki Maltadecor w Poznaniu, ICT w Kostrzynie n. Odrą) w zakładach przetwórstwa drzewnego (Zakłady Frantschach w Świeciu n. Wisłą) , budowie stacji paliw (Shell), w energetyce (m.in. kocioł fluidalny dla PEP w Świeciu n.Wisłą, w przemyśle maszynowym i metalowym (koncerny GESTAMP, GONVARRI, GESCRAP we Wrześni , THYSSEN KRUPP ENERGOSTAL w Dąbrowie Górniczej i Poznaniu czy Huta Aluminium w Koninie).

Poza realizacją większości zadań budowlanych siłami własnymi na podstawie własnych rozwiązań projektowych, współpracujemy na zasadach partnerskich z liczącymi się na rynku firmami branżowymi w zakresie dostaw technologii, materiałów czy poszczególnych usług.

Wspieramy inicjatywę Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu pt. BudowlAnka.

 

Prezentacja Szkoły w formie Filmu.
Czytaj dalej