CONDIX dysponuje własnym wielobranżowym biurem projektowym, które w krótkim czasie opracuje dla Państwa dokumentację projektową w technologii BIM. W ramach prac projektowych przygotujemy dla Państwa

analizę chłonności działki

projekt koncepcyjny wraz z wizualizacjami i filmami reklamowymi

program funkcjonalno – użytkowy

projekt budowlany wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień

projekt wykonawczy

projekt powykonawczy

przedmiary oraz kosztorysy inwestorskie

Dokładny zakres prac projektowych dostosujemy do potrzeb Państwa inwestycji.

Biuro projektowe pracuje na nowoczesnym oprogramowaniu BIM, dzięki czemu dokumentacja projektowa powstaje równocześnie w 2D jak i 3D. Twójwymiarowe projektowanie umożliwia maksymalne zoptymalizowanie projektu oraz uniknięcie kolizji na etapie wykonawstwa, co w efekcie znacząco obniża koszt realizacji inwestycji.

Informacje zawarte w modelu BIM wykorzystywane są do analiz związanych z ekonomią i ergonomią przyjętych rozwiązań, nasłonecznieniem, zestawieniami, świadectwami energetycznymi budynku, zarządzaniem powierzchniami, np. najmu czy kosztami realizacji inwestycji i jej późniejszego użytkowania. Projekt stworzony w standardzie BIM daje szansę na oszacowanie i ocenę opłacalności inwestycji zanim ona powstanie, co umożliwia uzyskanie odpowiedniego finansowania już na etapie prac projektowych.

Model 3D dokumentacji projektowej jest zawsze dostępny na budowie, co znacząco usprawnia proces komunikacji między członkami procesu inwestycyjnego.

Oferujemy kompleksową usługę projektową na każdym etapie inwestycji.

Wspomagamy w procesie projektowania budynków i obiektów o funkcji:

przemysłowej, np. hal produkcyjno-magazynowych, magazynów wysokiego składowania, rozwiązań konstrukcyjnych dla wymagających technologii

biurowej

mieszkaniowej i hotelowej

CONDIX oferuje kompleksową realizację inwestycji przez grono wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Oferujemy Państwu doradztwo na każdym etapie inwestycji w formie:

generalnego wykonawstwa

inwestora zastępczego

 

Cukrownia P&L Środa WLKP
ZE PAK S.A.
FRANSCHACH ŚWIECIE S.A.
ICT POLAND FAZA A
GESTAMP i GONVARRI
ThyssenKrupp Energostal S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi  realizacjami i referencjami

Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.