CONDIX  jest firmą rodzinną z 100% polskim kapitałem, prężnie działającą na rynku europejskim od 1991r.

Głównym założycielem firmy, a także prezesem zarządu jest mgr inż. budownictwa Krzysztof Raczek, którego pasja do budownictwa i rozwiązywania nieszablonowych problemów konstrukcyjnych i technologicznych pozwoliła zgromadzić wokół siebie zgrany zespół inżynierów, od lat tworzących trzon firmy CONDIX.

Wieloletnie doświadczenia i współpraca ze znanymi Inwestorami z wielu krajów pozwala nam w sposób kompleksowy podejmować się najpoważniejszych zadań inżynierskich cechujących się wysokim stopniem skomplikowania i złożoności. Optymalizacja rozwiązań technicznych i ekonomicznych już na etapie projektu, własne innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne jak również spore możliwości organizacyjno-sprzętowe i warsztatowe, a nade wszystko stała kadra to podstawowe atuty firmy pozwalające prowadzić sprawnie i szybko skomplikowane wielobranżowe przedsięwzięcia budowlane.

CONDIX dysponuje własną wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską zatrudnioną w biurze projektowym i na budowach. Firma stawia na rozwój młodych inżynierów, dlatego wspiera inicjatywę Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu pt. BudowlAnka.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy:  Realizacjami i Referencjami.

Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.